ART OUTLET - Sztuka Dawna (wyniki)
21 maja 2019 godz. 19:00

Maria Kawalerowicz (1916 - 1996)
Widok na kościół na Pęksowym Bryzku w Zakopanem, 1950 r.
Cena wylicytowana: 1 200 zł

Cena wylicytowana: 1 200 zł

olej/tektura, 25,5 x 23 cm
sygnowany monogramem p.d.: 'M. G. K.'
sygnowany, opisany i datowany na odwrociu: 'Zakopane | 1950 | Maria Guntner Kawalerowicz'
ID: 67962