ART OUTLET - Sztuka Dawna (wyniki)
21 maja 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 11 000 zł

Cena wylicytowana: 11 000 zł

olej/sklejka, 53,5 x 78 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Jerzy Kossak | 1936'
ID: 70241