ART OUTLET - Sztuka Dawna (wyniki)
21 maja 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 9 000 zł

Cena wylicytowana: 9 000 zł

olej/płótno, 39,5 x 85,5 cm
sygnowany trudno czytelnie p.d.: 'Zygm (...)'
ID: 67923