ART OUTLET - Sztuka Dawna (wyniki)
21 maja 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 18 000 zł

Cena wylicytowana: 18 000 zł

olej/płótno, 91 x 150 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'WŁADYSŁAW. BOŃCZA. 1905.'
na krośnie malarskim nalepka zakładu ramiarskiego Władysława Furgalskiego w Warszawie
ID: 67643