ART OUTLET - Sztuka Dawna (wyniki)
21 maja 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 10 000 zł

Cena wylicytowana: 10 000 zł

olej/płótno, 50 x 100,5 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d: 'SJasienski 1881 Paris'
na odwrociu pieczęć francuskiego sklepu dla plastyków Hardy-Alan
ID: 69187