ART OUTLET - Sztuka Dawna (wyniki)
21 maja 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 400 zł

Cena wylicytowana: 2 400 zł

olej/płótno, 29 x 59 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: 'J. Guranowski'
ID: 69617