ART OUTLET - Sztuka Dawna (wyniki)
21 maja 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 6 000 zł

Cena wylicytowana: 6 000 zł

olej/płótno (dublowane), 57,5 x 49,5 cm
sygnowany p.d.: 'A Brendel'
ID: 69970