ART OUTLET - Sztuka Dawna (wyniki)
21 maja 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 500 zł

Cena wylicytowana: 1 500 zł

olej/tektura, 17,5 x 24 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'K. ŁOTOCKI. | 1921'
opisany nieczytelnie na odwrociu
ID: 66557