Andrzej Żygadło. Zapis
Od 22 grudnia 2016 do 31 stycznia 2017

Cena: 14 000 zł

Cena: 14 000 zł

olej/płótno, 115 x 170 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'UKRZYŻOWANIE | 2016 | Andrzej Żygadło'
do obrazu dołączony szkic 1:1 sygnowany przez artystę
ID: 46444