Aleksander Roszkowski: Pejzaż Lokalny
Od 24 lipca 2018 do 4 sierpnia 2018

Cena: 12 000 zł

Cena: 12 000 zł

olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany monogramem autorskim i datowany l.d.: 'AR 18'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ALEKSANDER | ROSZKOWSKI | 1209 | DZ. 2018'
ID: 61497