Aleksander Kobzdej
Od 19 września 2013 do 5 października 2013

Aleksander Kobzdej (1920 Olesko - 1972 Warszawa)
Szczelina pozioma w ciemnej czerwieni, 1967 r.
Cena: 77 000 zł

Cena: 77 000 zł

, olej, technika mieszana/płótno, 91 x 100 cm
na odwrociu dedykacja: 'Kochanym | Danusi i Tadeuszowi | 28.10.1968 Kobzdej' oraz na blejtramie: 'Aleksander Kobzdej 1967 | Szczelina pozioma w ciemnej czerwieni 91 x 100'  Naklejka Muzeum Narodowego w Poznaniu: 'Aleksander Kobzdej | Szczelina pozioma w ciemnej | czerwieni 1967 | Wystawa Prac Aleksandra Kobzdeja | marzec-kwiecień 1969'