6 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)
24 marca 2011 godz. 19:00

Damian Daszkiewicz (ur. 1983, Pszczyna)
Góra - z cyklu "Nicość", 2005 r.
Cena wylicytowana: 700 zł
44

Cena wylicytowana: 700 zł

olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany i opisany na odwrociu

W 2003 ukończył Powiatowy Zespół Nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Oświęcimiu w zawodzie technik mechanik o specjalizacji obsługa i naprawa pojazdów samochodowych. Po ukończeniu szkoły średniej rozpoczął studia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach na Wydziale Artystycznym w Cieszynie o kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych ze specjalizacją grafika artystyczna.