164 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
17 grudnia 2009 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 51 000 zł

Cena wylicytowana: 51 000 zł

olej/deska, 41 x 32 cm
sygnowany p. g.: 'A. Kozakiewicz | München'