164 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
17 grudnia 2009, godz. 19:00

Jakub Zucker (1900 Radom - 1981 Nowy Jork)
PONT NEUF W PARYŻU
Cena wylicytowana: 31 000 zł
PONT NEUF W PARYŻU

Cena wylicytowana: 31 000 zł

olej/płótno, 60 x 73 cm
sygnowany p. d.: 'J. ZUCKER'