158 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
4 grudnia 2008 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 12 000 zł

Cena wylicytowana: 12 000 zł

olej/płótno, 41 x 28 cm
sygnowany p. g.: "J.Zucker"