Sztuka Współczesna. Prace na Papierze

Termin zbierania obiektów:

Pierwsze obiekty (6)

Paweł Kowalewski
"Bez-głów", 1987
akwarela, ołówek/papier, 30 x 40 cm
Józef Hałas
Bez tytułu , 2010
gwasz/papier, 69 x 48 cm (w świetle passe-partout)
Franciszek Starowieyski
Bez tytułu , 1991
pastel/papier, 31,5 x 49,5 cm (w świetle oprawy)
Tomasz Ciecierski
"Ordung", 1998
olej, kredka, kolaż/papier, 40,5 x 30,5 cm