Sztuka Współczesna. Nowe Pokolenie po 1989

Lista obiektów (53)

Martyna Czech
"Ferment-acja", 2020
olej/płótno, 160 x 120 cm
Estymacja: 30 000 - 40 000 zł
Martyna Czech
"D.B.2", 2016
olej/płótno, 40 x 50 cm
Estymacja: 8 000 - 12 000 zł
Basia Bańda
"Noc mija", 2018
ekolina/płótno, 89 x 50 cm
Estymacja: 9 000 - 12 000 zł
Ewa Juszkiewicz
Bez tytułu, 2009
olej, akryl/płótno, 60 x 60 cm
Estymacja: 80 000 - 120 000 zł
Konrad Żukowski
"Młody Bóg", 2018
olej/płótno, 50,5 x 60 cm
Estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Si On
"The Soul Becomes Dyed With The Color", 2018
technika mieszana/płótno, 130 x 162 cm
Estymacja: 150 000 - 200 000 zł
Piotr Uklański
Bez tytułu (Bloody Vertigo), 2013
tusz, gesso/płótno, 165 x 114 cm
Estymacja: 300 000 - 500 000 zł
Piotr Uklański
Bez tytułu (Startled Star), 2014
haft/płótno, 58,5 x 58,5 cm
Estymacja: 60 000 - 90 000 zł
Rafał Bujnowski
"Maria Skłodowska-Curie", 2005
olej/płótno, 40 x 30 cm
Estymacja: 50 000 - 70 000 zł
Rafał Bujnowski
Bez tytułu (Ślady po obrazach), 2005
olej/płótno, 130 x 210 cm
Estymacja: 120 000 - 180 000 zł
Piotr Janas
Bez tytułu, 2017
olej/płótno, 121 x 191 cm
Estymacja: 40 000 - 60 000 zł
Wilhelm Sasnal
Bez tytułu, 1999
olej/płótno, 100 x 100 cm
Estymacja: 100 000 - 150 000 zł
Wilhelm Sasnal
Bez tytułu, 2003
olej/płótno, 24 x 30 cm (w świetle oprawy)
Radek Szlaga
"Nature", 2012
olej/płótno, 100 x 120 cm
Estymacja: 50 000 - 70 000 zł
Michał Jankowski
"Tłuszcz", 2013
collage, olej/płótno, 70 x 50 cm
Estymacja: 8 000 - 12 000 zł
Tomasz Kowalski
Bez tytułu, 2007
olej/płótno, 46 x 33 cm
Estymacja: 8 000 - 12 000 zł
Bartek Materka
Bez tytułu, 2004
olej/płótno, 76 x 76 cm
Estymacja: 10 000 - 15 000 zł
Grzegorz Drozd
"Godzina wychowawcza", 2019
olej/płótno, 160 x 200 cm
Estymacja: 12 000 - 18 000 zł
Aneta Grzeszykowska
#17, z cyklu: "Portrety", 2006
C-Print/plexi, papier fotograficzny, dibond, 82 x 64,5 cm
Estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Mateusz Szczypiński
"Oczepiny", 2010
olej, kolaż/płótno, 50 x 50 cm
Estymacja: 6 000 - 9 000 zł
Paweł Jarodzki
"If I can't dance to it, it's not my revolution Emma Goldman", 2000
technika własna/blacha cynkowa, 100,5 x 70,5 cm
Estymacja: 9 000 - 12 000 zł
Alex Urban
Bez tytułu
olej/płótno, 100 x 80 cm
Estymacja: 5 000 - 8 000 zł
Agnieszka Sandomierz
Bez tytułu, 2004
olej/płótno, 89 x 120 cm
Estymacja: 10 000 - 15 000 zł
Kamil Kuskowski
"Dekonstrukcja VI", 2000
druk, akryl/płótno, 91 x 140 cm (całość)
Estymacja: 10 000 - 15 000 zł
Krzysztof Piętka
Mikołaj, 2013
olej/płótno, 80 x 70 cm
Estymacja: 6 000 - 10 000 zł
Łukasz Patelczyk
"Kompozycja abstrakcyjna XXXI", 2021
olej/płótno, 80 x 60 cm
Estymacja: 30 000 - 50 000 zł
Łukasz Stokłosa
"Wersal", 2020
gwasz/papier, 20 x 25 cm
Estymacja: 3 000 - 5 000 zł
Wojciech Bąkowski
"Przykro pachnie" (2 części), 2006
C-Print, unikat/papier fotograficzny, folia, 60 x 60 cm (wymiary oprawy)
Estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Cyryl Polaczek
"To koń", 2014
olej/płótno, 46 x 38 cm
Estymacja: 6 000 - 8 000 zł