Sztuka Współczesna. Klasycy Awangardy po 1945

Lista obiektów (69)

Jan Dobkowski
"Natura jest otwarta", 1969
olej, akryl/płótno, 42,5 x 41,5 cm
Estymacja: 20 000 - 30 000 zł
Jan Dobkowski
"Świat 1", 1981
olej, akryl/płótno, 150 x 100 cm
Estymacja: 30 000 - 50 000 zł
Janusz Orbitowski
Relief, 2012
akryl, relief/płótno, 70 x 50 cm
Estymacja: 25 000 - 40 000 zł
Aleksandra Jachtoma
Bez tytułu, 2015
olej/płótno, 73 x 54 cm
Estymacja: 12 000 - 20 000 zł
Stefan Gierowski
"Obraz CCCX", 1973
olej/płótno, 200 x 110 cm
Estymacja: 300 000 - 500 000 zł
Wojciech Fangor
"B 105", 1966
olej/płótno, 71 x 71 cm
Estymacja: 800 000 - 1 000 000 zł
Wojciech Fangor
"N 30", 1963
olej/płótno, 100 x 100 cm
Estymacja: 900 000 - 1 200 000 zł
Józef Hałas
"Podział M", 1974
olej/płótno, 102 x 152 cm
Estymacja: 60 000 - 80 000 zł
Henryk Stażewski
"Nr 11", 1972
akryl, relief/płyta, 59 x 59 cm
Estymacja: 300 000 - 400 000 zł
Henryk Stażewski
Bez tytułu, 1982
akryl/płyta, 54 x 54 cm
Estymacja: 50 000 - 80 000 zł
Andrzej Gieraga
Bez tytułu V, 2020
akryl/płyta, 80 x 80 cm
Estymacja: 20 000 - 30 000 zł
Andrzej Nowacki
"01.04.13", 2013
akryl, relief/deska, 100 x 100 cm
Estymacja: 40 000 - 60 000 zł
Andrzej Nowacki
Bez tytułu, 1998-1991
akryl, relief, pastel olejny/płyta, 55 x 55 cm
Estymacja: 15 000 - 20 000 zł
Victor Vasarely
"Tega-Or", 1966
tempera/deska, 54 x 52 cm
Julian Stańczak
"Folding Secrets", 1967
akryl/płótno, 76 x 76 cm
Estymacja: 220 000 - 280 000 zł
Julian Stańczak
"Relations", 1971
akryl/płótno, 91 x 122 cm
Tamara Berdowska
Rysunek przestrzenny, 2021
akryl/folia celuloidowa, 52 x 42 x 22,7 cm
Estymacja: 10 000 - 15 000 zł
Jan Pamuła
"Seria komputerowa I", 2010
akryl/płótno, 130 x 130 cm
Estymacja: 30 000 - 40 000 zł
Roman Artymowski
"Pejzaż LXX", 1982
akryl/płótno, 116 x 82 cm
Estymacja: 20 000 - 30 000 zł
Zofia Artymowska
"Samarra" z cyklu "Poliformy XXVI", 1972
akryl/płótno, 100 x 82 cm
Estymacja: 50 000 - 80 000 zł
Jan Berdyszak
"Obrazek i obraz świata w myśli", 1970-73
akryl/płótno naklejone na deskę, 48,5 x 49,5 cm
Estymacja: 40 000 - 60 000 zł
Jan Tarasin
"Schody Jakuba", 1992
olej/płótno, 140 x 105 cm
Estymacja: 180 000 - 250 000 zł
Jerzy Nowosielski
"Akt nad morzem", 1982
olej/płótno, 80 x 60 cm
Jerzy Nowosielski
Akt, 1985
olej/płótno, 86,5 x 66,5 cm
Estymacja: 200 000 - 300 000 zł
Ryszard Winiarski
"Penetracja przestrzeni rzeczywistej", 1974
akryl, ołówek, relief/płyta pilśniowa, 89 x 89 cm
Estymacja: 350 000 - 500 000 zł
Adam Wsiołkowski
"Obecność II", 1985
olej, akryl/płótno, 60 x 80 cm
Estymacja: 8 000 - 12 000 zł
Tadeusz Kalinowski
"Elementy proste", 1981
olej/płótno, 48 x 65,5 cm
Estymacja: 15 000 - 20 000 zł
Ireneusz Pierzgalski
"Sun", 1982
akryl/płótno, 73 x 60 cm
Estymacja: 20 000 - 30 000 zł
Hanna Zawa-Cywińska
"Gate to Haven", 1989
akryl, technika własna/płótno, 76 x 101 cm
Estymacja: 30 000 - 50 000 zł
Hanna Zawa-Cywińska
"Octobre 9", 1997
akryl, technika własna/płótno, 153 x 122 cm
Estymacja: 50 000 - 80 000 zł