Sztuka Fantastyczna. Surrealizm i Realizm Magiczny

Lista obiektów (88)

Karol Bąk
"Modlitwa", 2016
olej/płótno, 30 x 40 cm
Estymacja: 20 000 - 30 000 zł
Karol Bąk
Bez tytułu, 2017
akryl/płótno, 50 x 70 cm
Estymacja: 40 000 - 50 000 zł
Alicja Rekowska
"Motyl nocy", 2021
olej, złocenie/deska, 65 x 65 cm
Estymacja: 25 000 - 35 000 zł
Georges Spiro
Surrealistyczny krajobraz, 1950
olej/płótno, 64 x 81 cm
Estymacja: 25 000 - 35 000 zł
Jacek Yerka
"Atak o poranku", 1989
akryl/płótno, 73 x 65 cm
Estymacja: 350 000 - 500 000 zł
Wojtek Siudmak
"Introspection", 1991
olej/płótno naklejone na płytę, 46 x 38,5 cm
Estymacja: 80 000 - 100 000 zł
Zdzisław Beksiński
Bez tytułu, 1 poł. lat 70. XX w.
olej/płyta pilśniowa, 124,5 x 100 cm
Estymacja: 800 000 - 1 200 000 zł
Zdzisław Beksiński
Bez tytułu, 1979
olej/płyta, 87 x 74,5 cm
Estymacja: 700 000 - 900 000 zł
Jerzy Duda-Gracz
Obraz 2091 "Stażnica", 1997
olej/płyta pilśniowa, 80 x 61 cm
Estymacja: 80 000 - 120 000 zł
Rafał Olbiński
"Tender Ambitions", 2008
olej, akryl/płótno, 91,5 x 61 cm
Estymacja: 220 000 - 300 000 zł
Rafał Olbiński
"Daleki od ideału", 2019
olej, akryl/płótno, 53 x 43 cm
Estymacja: 120 000 - 180 000 zł
Rafał Olbiński
"Alternative values", 2011
olej, akryl/płótno, 74 x 50 cm
Estymacja: 150 000 - 200 000 zł
Janusz Orzechowski
Bez tytułu, 2016
olej/płótno, 80 x 80 cm
Estymacja: 6 000 - 9 000 zł
Lucyna Góralczyk
"Buduar", 2021
olej/płótno, 100 x 120 cm
Estymacja: 12 000 - 16 000 zł
Maksymilian Novák-Zempliński
Bez tytułu, 2021
olej/płyta, 100 x 140 cm
Estymacja: 90 000 - 120 000 zł
Maksymilian Novák-Zempliński
Głowy, 2017
olej/płyta, 70 x 100 cm
Mariola Jaśko
"Ulica I, Zaćmienie Księżyca", 2021
olej/płótno, 100 x 150 cm
Estymacja: 20 000 - 30 000 zł
Sylwia Kalinowska
Bez tytułu , 2021
olej/płótno, 160 x 100 cm
Estymacja: 12 000 - 18 000 zł
Piotr Horodyński
"Luna", 2021
olej/płótno, 120 x 100 cm
Estymacja: 10 000 - 15 000 zł
Daniel Porada
"Mater Messis", 2020
olej, akryl/płyta, 100 x 70 cm
Estymacja: 8 000 - 12 000 zł
Zbigniew seweryn
"Koziorożec", 2021
olej, akryl/płótno, 60 x 60 cm
Estymacja: 5 000 - 8 000 zł
Mariusz Zdybał
"Mars i Venus...", 2021
olej/płótno, 120 x 100 cm
Estymacja: 7 000 - 10 000 zł
Jarosław Jaśnikowski
"Imieniny Hermenegildy", 2007
olej/płótno, 60 x 80,5 cm
Estymacja: 40 000 - 60 000 zł
Krzysztof Heksel
Bez tytułu, 2016
olej/płyta, 84 x 96 cm
Estymacja: 30 000 - 40 000 zł
Dariusz Kaleta
"Podróż", 2021
olej/płótno, 70 x 90 cm
Estymacja: 12 000 - 15 000 zł
Łukasz Prządka
"Numer 68", 2019
olej/płótno, 90 x 60 cm
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
Krzysztof Żyngiel
"Oceaniczni architekci", 2021
olej/płótno, 90 x 120 cm
Estymacja: 15 000 - 20 000 zł
Eugeniusz Ochonko
"Suenos de la musica I", 2014
akryl/papier, 48 x 37,5 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
Eugeniusz Ochonko
"Investigación de la Historia", 2019
olej, akryl, szlagmetal/płótno, 80 x 100 cm
Estymacja: 8 000 - 10 000 zł