Sztuka Dawna. XIX wiek, Modernizm, Międzywojnie

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (51)

Roman Kazimierz Kochanowski
Pejzaż jesienny
olej/tektura naklejona na deskę, 16,1 x 21,2 cm
Cena wylicytowana: 17 000 zł
Roman Kazimierz Kochanowski
Las, po 1910
olej/tektura naklejona na deskę, 16,1 x 21,8 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
Jan Stanisławski
"Pejzaż z zatoką" (Zakole Dniepru), około 1903
olej/karton naklejony na tekturę, 16 x 22 cm
Cena wylicytowana: 50 000 zł
Jacek Malczewski
"Portret Stanisława Witkiewicza", 1902
olej/deska, 60,7 x 49 cm
Cena wylicytowana: 3 000 000 zł
Teodor Axentowicz
Lirnik
olej/sklejka, 33,7 x 28,5 cm
Cena wylicytowana: 30 000 zł
Wlastimil Hofman
Św. Krzysztof
olej/sklejka, 69,8 x 50 cm
Cena wylicytowana: 70 000 zł
Franciszek Żmurko
Głowa kobiety
olej/płótno, 77 x 61 cm
Cena wylicytowana: 55 000 zł
Łucja Bałzukiewicz
Portret kobiety ("Cyganka"), 1909
olej/płótno, 51 x 42 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Józef Rapacki
Portret damy w kapeluszu, 1917
olej/płótno naklejone na tekturę, 54 x 42 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Maurycy Minkowski
"U chorej siostry", 1905
olej/płótno, 114 x 130 cm
Cena wylicytowana: 65 000 zł
Władysław Wankie
Spotkanie pod lasem
olej/deska, 35 x 24,5 cm
Cena wylicytowana: 40 000 zł
Franciszek Ejsmond
Rodzina przy stole
olej/deska, 22,5 x 17,5 cm
Cena wylicytowana: 35 000 zł
January Suchodolski
Pejzaż kaukaski z jeźdźcami, lata 40.-50. XIX w.
olej/płótno (dublowane), 35,5 x 47 cm
Cena wylicytowana: 38 000 zł
Bohdan Kleczyński
Sanna, 1887
olej/płótno (dublowane), 76,8 x 121,3 cm
Cena wylicytowana: 120 000 zł
Zygmunt Waliszewski
"Pejzaż z Cagnes (z dziewczyną)", 1925
olej/płótno, 58 x 72 cm
Cena wylicytowana: 300 000 zł
Władysław Koch
"Stary góral", 1931
olej/płótno, 80,5 x 64,5 cm
Cena wylicytowana: 42 000 zł
Mojżesz Kisling
Akt kobiecy ("Buste nu"), 1930
olej/płótno, 55,3 x 46,3 cm
Cena wylicytowana: 380 000 zł
Mela Muter
Port w Saint-Tropez, około 1921
olej/płótno, 50 x 61 cm
Cena wylicytowana: 300 000 zł
Mela Muter
"Portret kobiety", około 1919-1920
olej/płótno, 44,2 x 37 cm
Cena wylicytowana: 220 000 zł
Włodzimierz Terlikowski
Place de Clichy w Paryżu, 1919
olej/płótno, 54 x 65 cm
Cena wylicytowana: 26 000 zł
Henryk Hayden
"Okolice Tulonu", 1927
olej/płótno, 54 x 65 cm
Cena wylicytowana: 35 000 zł
Kazimierz Mirecki
Jan Długosz nad księgą, 1866
olej/płótno, 79 x 63 cm
Cena wylicytowana: 70 000 zł