Sztuka Dawna. XIX wiek, Modernizm, Międzywojnie

Termin zbierania obiektów:

Pierwsze obiekty (52)

Henryk Hayden
Okolice Tulonu, 1927
olej/płótno (dublowane), 54 x 65 cm