Sztuka Dawna. Prace na Papierze

Termin zbierania obiektów:

Pierwsze obiekty (21)

Bolesław Cybis
"Etna", 1930
akwarela, tusz/papier, 37 x 49 cm
Julian Fałat
Kulig w Nieświeżu
akwarela, gwasz/tektura, 30 x 69,5 cm
Julian Fałat
Rudowłosa. Portret kobiety na tle pejzażu, około 1900
akwarela, ołówek, gwasz/papier naklejony na płótno, 77 x 60,5 cm
Josef Presser
Portret dziewczynki
akwarela, gwasz, kredka/papier, 28 x 18,5 cm