Polska Szkoła Tkaniny

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (18)

Bolesław Cybis
Projekt kilimu, 1930
ołówek, gwasz/papier milimetrowy, 18,1 x 28,7 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Bolesław Cybis
Projekt kilimu na wystawę w Nowym Jorku, 1938
olej, tempera/sklejka, 38,5 x 55,5 cm
Cena wylicytowana: 28 000 zł
Andrzej Rajch
Bez tytułu, 1990
wełna, 213 x 198 cm
Cena wylicytowana: 26 000 zł
Andrzej Rajch
Bez tytułu
wełna, tkanina żarkadowa, 200 x 164 cm
Cena wylicytowana: 17 000 zł
Magdalena Abakanowicz
Projekt gobelinu "Teresa", 1963
kolaż/papier, 39 x 55 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 75 000 zł
Magdalena Abakanowicz
"Relief sombre de Stefa", 1975
wełna, sizal, włosie, 105 x 130 cm
Cena wylicytowana: 460 000 zł
Magdalena Abakanowicz
Kompozycja, 1971
wełna, sizal, włosie, 70 x 90 cm
Cena wylicytowana: 110 000 zł
Wojciech Sadley
"Pontyfix", 1980
naturalne włókna, 240 x 100 cm
Cena wylicytowana: 28 000 zł
Teresa Mianowska-Ciborowska
"Czuczchur", 1974
wełna, len, włosie, 200 x 122 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Jolanta Owidzka
"Radość", 1978
wełna, len, miedź, sizal, 156 x 230 cm
Cena wylicytowana: 40 000 zł
Jolanta Owidzka
Projekt tkaniny Słoneczna etiuda, około 1965
technika mieszana/papier, 20 x 33,2 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 800 zł
Andrzej Wadas
"Gasnące światła", 1987
wełna, 294 x 182 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Emilia Bohdziewicz-Winiarska
"1386 punktów" - dyptyk, 1982
haft/płótno, 15,1 x 19,5 cm (wymiary każdej pracy)
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Krystyna Nadratowska-Górska
Kompozycja, 1984
wełna, 95 x 230 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Monika Drożyńska
"Postprawda", 2017
haft/bawełna, 62 x 47 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł