Miejsce wystawy:

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (83)

Grzegorz Klimek
Presto, 2022
technika własna/płótno, 100 x 140 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Katarzyna Chmiel
Forma fizyczna - I want to break free, 2021
akryl/płótno, 130 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Romuald Musiolik
Za plecami, 2022
olej/płótno, 110 x 90 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Adam Wątor
Zapatrzenie, 2022
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Paweł Porada
Motyle, 2022
olej, akryl/płótno, 60 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Marcin Zalewski
Hygge, 2021
akryl/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Aleksandra Osa
Q.E.D. no 5, 2019
akryl/płótno, 70 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Adelajda Kot
Małż, 2022
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Anna Pszonka
Zgiełk , 2022
olej/płótno, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Joanna Misztal
Magnolie, 2022
olej, akryl/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Filip Łoziński
Spacer po parku, 2022
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Jakub Górski
Mind travel, 2022
drewno, kamień, 32 x 18 x 19 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Szymon Stala
Daphne Passive I, 2017
technika własna/żywica, szlagmetal, serpentyn, 40,5 x 26 x 23 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Patrycja Tryjefaczka
Koń, 2010
granit, brąz patynowany, 16,6 x 18 x 6,5 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Paweł Spyrczyński
Strach, 2004
granit, brąz patynowany, 52 x 17,5 x 10 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Gaya Lastovjak
Wytrwałość
technika własna/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Małgorzata Pabis
Regathering, 2022
technika mieszana/płótno, 100 x 140 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Gossia Zielaskowska
Space Map, 2021
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Justyna Strąk
Morze melancholii , 2018
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Piotr Woroniec Jr
Pasja, 2022
technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Ryszard Rabsztyn
SMS 2, 2021
akryl/płyta, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Patryk Paliwoda
In the middle of black
akryl/płótno, 100 x 110 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Aleksandra Kowalczyk
Bez tytułu, 2022
akryl/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Michał Jancik
Alphard 2.0, 2021
akryl/płótno, 100,5 x 100,5 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Mariusz Szydeł
Capri Couple, 2021
akryl, złocenie/płótno, 140 x 100 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Małgorzata Kolmus
PN7ND3.3, 2021
akryl/płótno, 100 x 75 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Agata Becela
Chmura, 2022
akryl, spray/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Mila Raczkowska
All is full of love, 2022
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł