Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna

Lista obiektów (113)

Tamara Łempicka
Portret Iry Perrot, 1930 (2014)
gouttelette/papier, 127 x 81,28 cm
Estymacja: 30 000 - 45 000 zł
Pablo Picasso
Manolo Huguet , 1957
litografia/papier, 77 x 53 cm (w świetle oprawy)
Estymacja: 10 000 - 14 000 zł
Käthe Kollwitz
Marsz tkaczy, z cyklu "Bunt tkaczy" (Ein Weberaufstand), 1897
akwaforta/papier, 21 x 29 cm (odcisk płyty)
Estymacja: 8 000 - 12 000 zł
Salvador Dali
Wszystko dobre, co się dobrze kończy, 1970/1971
akwaforta, sucha igła/papier, 44,7 x 31,2 cm (arkusz)
Estymacja: 10 000 - 16 000 zł
Salvador Dali
Hołd Wenecji, 1975/1978
fotolitografia barwna z wypukłymi tłoczeniami/papier, 69,3 x 97,8 cm (arkusz)
Estymacja: 16 000 - 22 000 zł
Salvador Dali
Przebudzenie Dantego (Czyściec, pieśń XXXII)
drzeworyt barwny/papier, 33 x 26,2 cm (arkusz)
Estymacja: 2 600 - 3 400 zł
Salvador Dali
Tauromachia z motylami (Tauromachie aux papillons), 1972
litografia barwna/papier, 76 x 56 cm
Estymacja: 16 000 - 24 000 zł
Salvador Dali
Jeźdźcy Apokalipsy, 1970
akwaforta, litografia barwna/papier, 56,9 x 77,1 cm (odcisk płyty)
Estymacja: 10 000 - 16 000 zł
Stanisław Szukalski
Powódź wojny, 1917/2019
inkografia/papier, 26,4 x 25,5 cm
Estymacja: 2 600 - 3 400 zł
Stanisław Szukalski
Strach, 1917/2019
inkografia/papier, 41,5 x 26,8 cm
Estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Stanisław Szukalski
Walka idealisty z cynikiem, 1919/2019
inkografia/papier, 26,5 x 26,5 cm
Estymacja: 2 600 - 3 400 zł
Stanisław Szukalski
"The Sardonic Arm. Bodenheim", 1923
linoryt, druk/papier, 24 x 15 cm
Estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Felicien Rops
"Pornokrates" ("Dama ze świnią"), 1896
heliograwiura/papier, 19,7 x 13,5 cm (zadruk)
Estymacja: 1 600 - 2 400 zł
Felicien Rops
"LA TENTATION" (Kuszenie św. Antoniego)
heliograwiura/papier, 17,5 x 13,2 cm (odcisk płyty)
Estymacja: 1 600 - 2 400 zł
Felicien Rops
Ausculation, z cyklu Les sonnets du docteur, 1893
heliograwiura/papier, 23,5 x 17,5 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 1 600 - 2 400 zł
Mojżesz Kisling
Dziewczyna w chuście
litografia/papier, 44 x 37 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 14 000 - 20 000 zł
Mojżesz Kisling
Akt w turbanie, 1952
akwatinta barwna/papier, 71,5 x 52,2 cm
Estymacja: 16 000 - 22 000 zł
Mojżesz Kisling
Lilie
litografia barwna/papier, 77 x 56 cm
Estymacja: 2 000 - 3 000 zł
Mojżesz Kisling
Pejzaż z południa Francji
litografia barwna/papier, 46,6 x 57 cm (zadruk)
Estymacja: 2 200 - 3 000 zł
Mojżesz Kisling
Portret Cyganki
litografia barwna/papier, 76 x 53 cm
Estymacja: 2 000 - 3 000 zł
Mojżesz Kisling
Portret chłopca
litografia barwna/papier, 57 x 42 cm (zadruk)
Estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Zofia Stryjeńska
Teka "Tańce polskie", 1929
rotograwiura/papier, 40,5 x 31 cm
Estymacja: 7 000 - 10 000 zł
Henryk Berlewi
Akt, 1922 (lata 60.)
litografia barwna/karton, 61,3 x 49,7 cm (arkusz)
Estymacja: 2 000 - 2 600 zł
Louis Marcoussis
Martwa natura z rybami
litografia/papier, 24 x 41 cm
Estymacja: 1 000 - 1 400 zł
Edward Czerwiński
Portret Leona Wyczółkowskiego, 1936
drzeworyt/bibułka, 26,8 x 19,7 cm (zadruk)
Estymacja: 1 000 - 1 400 zł