168 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)

9 grudnia 2010, godz. 19:00

Zygmunt Ajdukiewicz
(1861 Witkowice pod Tarnobrzegiem - 1917 Wiedeń)

SCENA Z "PANA TADEUSZA", 1882 R.

olej/deska, 28 x 21 cm

sygnowany i datowany p. d.: 'Zygmunt Ajdukiewicz | 1882'

Cena wylicytowana: 42 000