4 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)

20 maja 2010, godz. 19:00

Paulina Siedlarz
(ur. 1984, Nowy Sącz)

Stacja benzynowa, 2009 r.

olej/płótno, 38 x 33 cm

sygn. i dat. na odwrociu: 'Paulina Siedlarz | "Stacja benzynowa 2009"'

Absolwentka PLSP im. Kenara w Zakopanem. W 2009 r. ukończyła z wyróżnieniem ASP w Krakowie w pracowni prof. Stanisława Rodzińskiego.

Cena wylicytowana: 1 800
Absolwentka PLSP im. Kenara w Zakopanem. W 2009 r. ukończyła z wyróżnieniem ASP w Krakowie w pracowni prof.. Stanisława Rodzińskiego.