4 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)

20 maja 2010, godz. 19:00

Stanisław Młyniec
(ur. 1984, Tuchów)

Nocą, 2010 r.

olej/płótno, 57 x 73 cm

sygn. i dat na odwrociu: 'Stanisław Młyniec 2010'

Absolwent Wydziału Malarstwa ASP w Krakowie (2009). W latach 1999-2004 uczeń Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Tarnowie. Swoje prace prezentował: 2009 – Najlepsze dyplomy 2009 roku Akademii Sztuk Pięknych, Wystawa Ogólnopolska, ASP Gdańsk; 2009 - Najlepsze dyplomy 2009 Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, Pałac Sztuki, Kraków; 2008 – wystawa z cyklu „Mistrz i uczniowie”, pracownia prof. Stanisława Rodzińskiego, Tarnowskie Góry; 2008 – wystawa malarstwa studentów ASP pracowni prof. Stanisława Rodzińskiego, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie.

Cena wylicytowana: 1 600