4 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)

20 maja 2010, godz. 19:00

Tomasz Kołodziejczyk
(ur. 1976)

Bez tytułu, 2001 r.

olej/płótno, 100 x 120 cm

sygn., dat. i opisany na odwrociu

W latach 1997-2003 studiował na wydziale Malarstwa i Grafiki ASP w Gdańsku. Dyplom z wyróżnieniem w pracowni prof. Mieczysława Olszewskiego w 2003 roku. Mieszka i pracuje w Gdańsku, zajmuje się malarstwem, rysunkiem i malarstwem ściennym. Stypendysta Ministra kultury 2001/2002.

Cena wylicytowana: 750
W latach 1997-2003 studiował na Wydziale Malarstwa i Grafiki w gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Dyplom z wyróżnieniem w pracowni prof. Mieczysława Olszewskiego obronił w 2003. Stypendysta Ministra Kultury w latach 2001/2002. W 2014 finalista konkursu Strabag Artward International w Wiedniu. Wybrane wystawy: 2015 - "Pejzaż horyzontalny", Galeria Sztuki Współczesnej SDA, Sopot; 2014 - Wystawa malarstwa, Galeria Sandhofer, Saltzburg, Austria; 2014 - "Przystań na chwilę...", Galeria Next, Bydgoszcz; 2014 - "Przystań" , Back Door, Katowice; 2013 - "Summertime", Galeria Pionova, Gdańsk ; 2013 - Triennale Polskiego Malarstwa Współczesnego, Rzeszów; 2012 - "Ein tag am meer", Galeria Sandhofer, Innsbruck, Austria.