4 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)

20 maja 2010, godz. 19:00

Mirella Rylewicz
(ur. 1968, Wrocław)

Przyjemność, 2008 r.

olej/płótno, 65 x 120 cm

sygn., dat. i opisany na odwrociu

Studiowała w ASP we Wrocławiu. Dyplom z malarstwa w pracowni prof. Wandy Gołkowskiej w 1993 r. Otrzymała wyróżnienie w konkursie Malarstwo Młodych Legnica 1995. Mieszka i pracuje we Wrocławiu.

Cena wylicytowana: 850
Studia na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Dyplom z malarstwa w pracowni prof. Wandy Gołkowskiej w 1993 r. Otrzymała wyróżnienie w konkursie Malarstwo Młodych Legnica 1995. Mieszka i pracuje we Wrocławiu.