4 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)

20 maja 2010, godz. 19:00

Robert Motelski
(ur. 1977, Warszawa)

Liście 26 maja 15:47, 2008 r.

olej/płótno, 40 x 30 cm

sygn., dat. i opisany na odwrociu

W 1997 r. ukończył PLSP w Warszawie. W 2002 r. ukończył z wyróżnieniem Wydział Malarstwa Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie, pod kierunkiem profesor Barbary Szubińskiej. Wcześniej studiował w pracowniach profesorów Antoniego Fałata, Andrzeja Sadowskiego i Ewy Pełki. Finalista konkursu Obraz Roku 2001. Jego zainteresowania artystyczne skupiają się na studiowaniu pejzażu i na nowatorskim sposobie jego prezentacji.

Cena wylicytowana: 600
W 1997 r. ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Warszawie. W 2002 r. ukończył z wyróżnieniem Wydział Malarstwa Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie, pod kierunkiem profesor Barbary Szubińskiej. Wcześniej studiował w pracowniach profesorów Antoniego Fałata, Andrzeja Sadowskiego i Ewy Pełki. W konkursie Obraz Roku 2001 jego praca znalazła się w pierwszej dziesiątce, spośród ponad 1500 zgłoszonych do konkursu. Jego zainteresowania artystyczne skupiają się na studiowaniu pejzażu i na nowatorskim sposobie jego prezentacji.