4 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)

20 maja 2010, godz. 19:00

Monika Dętkoś
(ur. 1974, Bydgoszcz)

Epoki, 2009 r.

olej/płótno, akryl/płótno, 143,5 x 92 cm

sygn., dat. i opisany na odwrociu

W roku 1994 ukończyła Liceum Sztuk Plastycznych w Bydgoszczy na wydziale grafiki. Studia w ASP w Gdańsku rozpoczęła w roku 1994. Dyplom ukończenia studiów na wydziale Malarstwa i Grafiki w pracowni prof. Kiejstuta Bereźnickiego uzyskała w roku 2001. W 2009 r. wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Malarskim "Obraz przestrzeni publicznej

Cena wylicytowana: 1 100
W roku 1994 ukończyła Liceum Sztuk Plastycznych w Bydgoszczy na wydziale grafiki. Studia na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku rozpoczęła w roku 1994. Dyplom ukończenia studiów na wydziale Malarstwa i Grafiki w pracowni prof. Kiejstuta Bereźnickiego uzyskała w roku 2001.