4 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)

20 maja 2010, godz. 19:00

Marzena Ślusarczyk
(ur. 1976, Katowice)

Spotkanie, 2010 r.

olej/płótno, 81 x 100 cm

sygn. i dat. l.d.: 'MS 2010'

Studia na wydziale Malarstwa i Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku ukończone dyplomem w pracowni prof. Mieczysława Olszewskiego w 2003 roku. Stypendystka Prezydenta Miasta Gdańska w 2001 i 2002 r. Mieszka i pracuje w Gdańsku.

Cena wylicytowana: 1 800
W latach 1997-2003 studiowała na wydziale Malarstwa i Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, które ukończyła z wyróżnieniem w pracowni prof. Mieczysława Olszewskiego. Stypendystka Prezydenta Miasta Gdańska w latach 2001, 2002. Finalistka konkursu ''Obraz Roku 2003'' oraz XXIII Festiwalu Polskiego Malarstwa Współczesnego w Szczecinie (2010). Ma na swoim koncie wystawy indywidualne w Austrii i zbiorowe w kraju i za granica. Prace znajdują się w kolekcjach polskich i zagranicznych. Mieszka i pracuje w Gdańsku.