4 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)

20 maja 2010, godz. 19:00

Filip Gruszczyński
(ur. 1978, Warszawa)

Czardasz, 2010 r.

olej/płótno, 50 x 40 cm

sygn. i dat. l. d.: Filippo II 2010'

Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej na wydziale Architektury i Urbanistyki. Wystawy indywidualne: 2003, 2005, 2007, 2009 – Nadarzyński Ośrodek Kultury, 2006, 2007 – Urząd gminy Ochota, 2007 – KluboGaleria w Warszawie, 2009 – Bemowskie Centrum Kultury (Artbem). Od najmłodszych lat interesował się rysowaniem, malowaniem, rzeźbieniem. Po latach rozwijania swojej pasji, malarstwo i rysunek wyłoniły się na plan pierwszy. Artysta pełen pasji i pozytywnej energii. Inspirację do swoich obrazów czerpie z wyobraźni.

Cena wylicytowana: 1 100