4 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)

20 maja 2010, godz. 19:00

Andrzej Roszczak
(ur. 1975, Krotoszyn)

Lulu (No. 05), 2003 r.

olej/płótno, 60 x 45 cm

sygn. i dat na odwrociu: 'Andrzej Roszczak 2003'

Mieszka i tworzy w Warszawie. Zajmuje się malarstwem, animacją i fotografią. Ukończył Poznański Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Instytut Pedagogiczno Artystyczny w Kaliszu 1995–1999. Malarstwo u prof. A. Niekrasza. Dyplom w pracowni graficznej prof. A. Nawrota. Autor ma w dorobku kilka wystaw indywidualnych, brał udział w wystawach zbiorowych w kraju i za granicą. Otrzymał nagrodę oraz wyróżnienie w Salonie Plastycznym Egeria ‘96.

Cena wylicytowana: 1 800