4 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)

20 maja 2010, godz. 19:00

Artur (Artór) Trojanowski
(ur. 1968 r., Łódź)

Is the safe, 2009 r.

akryl/płyta, MDF, 140 x 103,5 cm

sygnowany i datowany na odwrociu

Absolwent PLSP  w Łodzi oraz  wydziału Edukacji  Wizualnej PWSSP w Łodzi. Dyplom obronił  w 1993 w pracowni Grafiki Warsztatowej Prof. Tomasza Chojnackiego. Zajmuje się malarstwem, filmem,  instalacją. Obecnie mieszka i pracuje w Lanckoronie.

Cena wylicytowana: 2 000