4 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)

20 maja 2010, godz. 19:00

Ilona Herc
(ur. 1972, Chrzanów)

Nieznany ląd, 2009 r.

olej/płótno, 50 x 100 cm

sygn. p.d.: 'Ilona Herc' oraz sygnowany na odwrociu

Studiowała w Instytucie Sztuki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, filia w Cieszynie. Dyplom z malarstwa w pracowni prof. Zygmunta Lisa. Od 2000 r. członek Stowarzyszenia Pastelistów Polskich.

Cena wylicytowana: 2 200
Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Nowym Wiśniczu. Jest absolwentką Instytutu Sztuki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, filia w Cieszynie. W 1998 roku uzyskała dyplom z malarstwa w pracowni prof. Zygmunta Lisa. Wystawy indywidualne m.in.: 1998 – Kultur Caffé, Darmstadt (Niemcy); 2000 – Galeria hotelu 'Elektor', Kraków; 2001 – Schlossgarten Caffé &Gallery, Darmstadt (Niemcy); 2002 – 'Malarstwo', Galeria Miejska, Dębica; 2003 – "Malarstwo", Galeria Anna Iglińska, Kraków; 2004 – 'Zmienność', Galeria Za Szafą, Szczecin; 2007 – 'Malarstwo', Galeria Prezydencka, Szczecin; 2009 – 'Malarstwo', Galeria MCK, Mysłowice; 2010 – 'Malarstwo', Pałac Sztuki, Kraków oraz szereg wystaw zbiorowych; 2017 – 'Chwile', Regionalne Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych, Częstochowa.