4 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)

20 maja 2010, godz. 19:00

Mikołaj Chylak
(ur. 1975, Warszawa)

Malarz, którego nie było

olej/płótno, technika mieszana/płótno, 50 x 65 cm

sygnowany na odwrociu

Absolwent Wydziału Malarstwa warszawskiej ASP, dyplom w pracowni prof. Rajmunda Ziemskiego w 2000 roku. Jego obrazy znajdują się w kolekcjach prywatnych w kraju i zagranicą (USA, Dania, Niemcy, Wielka Brytania). Równolegle do malarstwa sztalugowego zajmuje się pracą dydaktyczną w obszarze sztuk wizualnych (I SLO Bednarska, Magazyn Sztuk). Wiosną 2008 roku na zamówienie Muzeum Powstania Warszawskiego namalował mural w ramach akcji "Mur sztuki".

Cena wylicytowana: 1 300