4 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)

20 maja 2010, godz. 19:00

Anka Mierzejewska
(ur. 1970, Wrocław)

Autoportret pozytywny, 2009 r.

akryl/płótno, 45 x 65 cm

sygnowany na odwrociu

Absolwentka ASP we Wrocławiu. Dyplom w pracowni malarstwa Konrada Jarodzkiego (1998). Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2007) oraz The College of St. Catherine ( 1991/1992). Współzałożycielka i członek artystycznej grupy STARY BANAN (razem z Małgosią ETBER Warlikowską).

Cena wylicytowana: 1 000