4 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)

20 maja 2010, godz. 19:00

Małgosia Malinowska
(ur. 1984, Warszawa)

Parasole, 2009 r.

olej/płótno, 70 x 100 cm

sygn. i dat. na odwrociu

W latach 2004-2009 studiowała w ASP w Warszawie, a od 2006 do 2007 r. także w Accademia Di Belle Arti Di Brera w Mediolanie. Dyplom z wyróżnieniem rektorskim obroniła w pracowni malarstwa profesora Krzysztofa Wachowiaka. Laureatka nagrody imienia Józefa Szajny.

Cena wylicytowana: 1 600