4 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)

20 maja 2010, godz. 19:00
Powrót do katalogu
12

Paweł Kałużyński
(ur. 1979, Warszawa)

Z cyklu "Próżnia", 2007 r.

olej/płótno, 120 x 50 cm

sygnowany na odwrociu

 

Ukończył Wydział Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie dyplomem w pracowni Mariana Czapli w 2005. Na dyplom malarski składał się z cyklu pejzaży. w trakcie studiów zajmował się również grafiką pod kierunkiem profesora Rafała Strenta oraz rysunkiem w pracowni profesora Marka Wyrzykowskiego. Grafika i rysunek stały się aneksami do dyplomu. W latach 1999-2004 studiował na Wydziale Historii Sztuki, UW. W 2009 r. jego indywidualną wystawę obrazów inspirowanych pop-artem zaprezentowała warszawska galeria Atak.

Cena wylicytowana: 1 500
więcej informacji
Biogram artysty
Ukończył Wydział Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Studiował w pracowni malarstwa profesora Mariana Czapli, w której przygotował swój dyplom malarski składający się z cyklu pejzaży. W trakcie studiów zajmował się również grafiką pod kierunkiem profesora Rafała Strenta oraz rysunkiem w pracowni profesora Marka Wyrzykowskiego. Grafika i rysunek stały się aneksami do dyplomu. W latach 1999-2004 studiował na Wydziale Historii Sztuki, Uniwersytetu Warszawskiego.
Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Tak, rozumiem