4 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)

20 maja 2010, godz. 19:00

Grzegorz L. Piotrowski
(ur. 1976, Chersoń)

Pod...szepty, 2009 r.

olej/płótno, 100 x 90 cm

sygn. i dat. l.d.: 'P.G. 09'

sygnowany na odwrociu

Jest absolwentem ASP w Poznaniu. Dyplom (pracownia Prof. Piotra C. Kowalskiego) pt. "Ile pokazać" na Wydziale Malarstwa w 2004 r. uzyskał z wyróżnieniem. Trzykrotny stypendysta Prezydenta Miasta Gorzowa (w latach 2000, 2001 i 2002). Poza malarstwem zajmuje się również książką artystyczną oraz ceramiką.

Cena wylicytowana: 1 800
Jest absolwentem ASP w Poznaniu. Dyplom (pracownia prof. Piotra C. Kowalskiego) pt. "Ile pokazać" na Wydziale Malarstwa w 2004 uzyskał z wyróżnieniem. Trzykrotny stypendysta Prezydenta Miasta Gorzowa (w latach 2000, 2001 i 2002). Malarstwo Piotrowskiego uderza silną emocjonalnością nie tracąc przy tym walorów estetycznych. Wyróżniki jego malarstwa to odważne operowanie kontrastem i płasko kładziona farba. Zajmuje się również książką artystyczną oraz ceramiką.