4 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)

20 maja 2010, godz. 19:00

Piotr Czajkowski
(ur. 1970)

Akt, 1999 r.

olej/płótno, akryl/płótno, 146 x 114 cm

sygn. i dat. na odwrociu

Absolwent ASP w Warszawie, Wydział Malarstwa. W 1996 roku otrzymał Nagród „Sztuki” za najlepszą pracę dyplomową 1996 roku wykonaną na ASP w Warszawie. Dyplom z Malarstwa i Sztuki w Przestrzeni Publicznej u prof. Mirosława Duchowskiego. Teoretyczna praca dyplomowa u dr Jerzego Łozińskiego. 1997–2007 Członek Związku Polskich Artystów Plastyków (ZPAP) w Warszawie.

Cena wylicytowana: 1 200
Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, wydział malarstwa. W 1996 roku otrzymał Nagrod "Sztuki" za najlepszą pracę dyplomową 1996 roku wykonaną na ASP w Warszawie. Dyplom z Malarstwa i Sztuki w Przestrzeni Publicznej u prof. Mirosława Duchowskiego. Teoretyczna praca dyplomowa u dr Jerzego Łozińskiego. 1997–2007 Członek Związku Polskich Artystów Plastyków (ZPAP) w Warszawie.