4 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)

20 maja 2010, godz. 19:00

Tomasz Mistak
(ur. 1978, Sanok)

Kompozycja LIV, 2008 r.

akryl/płótno, 70 x 70 cm

sygn. i dat. na odwrociu: 'Mistak | 2008'

W roku 2005 uzyskał dyplom w pracowni malarstwa prof. Stanisława Białogłowicza, Instytut Sztuk Pięknych, Uniwersytet Rzeszowski. Uprawia malarstwo sztalugowe, głównie akryl na płótnie. Mieszka i pracuje w Sanoku.

Cena wylicytowana: 700
W roku 2005 uzyskał dyplom w pracowni malarstwa profesora Stanisława Białogłowicza, Instytut Sztuk Pięknych, Uniwersytet Rzeszowski. Uprawia malarstwo sztalugowe, głównie akryl na płótnie. Mieszka i pracuje w Sanoku.