4 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)

20 maja 2010, godz. 19:00

Teresa Szyngiera
(ur. 1978, Maków Podhalański)

Trawy III (labirynt barw), 2007/2008 r.

akryl/płótno, 55 x 55 cm

sygn. i dat. na odwrociu: 'Teresa Szyngiera | 2007/2008'

Ukończyła PLSP w Krakowie. W 1998 otrzymała stypendium artystyczne Ministra Kultury i Sztuki. Absolwentka ASP w Krakowie. W 2004 r. otrzymała dyplom z wyróżnieniem na Wydziale Malarstwa w pracowni prof. Adama Wsiołkowskiego. Ukończyła także Studium Pedagogiczne przy ASP w Krakowie. W 2002 przebywała na stypendium w Glasgow School of Art w Szkocji. Obecnie podjęła studia doktoranckie na Wydziale Malarstwa ASP w Krakowie pod kierunkiem prof. Adama Wsiołkowskiego. Zajmuję się głównie malarstwem. Fascynuje ją natura. Jej prace to próba wniknięcia w świat przyrody.

Cena wylicytowana: 1 200