4 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)

20 maja 2010, godz. 19:00

Anna Czarnota
(ur. 1976, Warszawa)

Bez tytułu, 2004 r.

olej/płótno, 40 x 40 cm

sygn. i dat, na odwrociu: 'Anna Czarnota 2004'

W latach 1996-2002 studiowała na wydziale grafiki w ASP w Warszawie. Dyplom obroniła w 2002 r. w pracowni plakatu profesora Wasilewskiego. Wraz z grupą artystów współtworzy obecnie pracownie na warszawskiej Pradze. Jest laureatką konkursu LEXMARK AWARD oraz finalistką konkursu Obraz Roku 2004.

Cena wylicytowana: 1 000
W latach 1996-2002 studiowała na wydziale grafiki w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dyplom obroniła w 2002 roku w pracowni plakatu profesora Wasilewskiego. Wraz z grupą artystów współtworzy obecnie pracownie na warszawskiej Pradze. Jest laureatką konkursu LEXMARK AWARD oraz finalistką konkursu Obraz Roku 2004.