4 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)

20 maja 2010, godz. 19:00

Renata Bryjanowska
(ur. 1969, Kluczbork)

Good-bye, 2006 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm

sygn., dat. i opisany na odwrociu

Absolwentka Malarstwa ASP we Wrocławiu, dyplom w pracowni prof. Wandy Gołkowskiej w 1992 r. Udział w ponad 30 wystawach, w tym 6 indywidualnych; m.in. w kilku edycjach Bielskiej Jesieni (2008), Wystawie Prac Artystów Fundacji Gerarda na Rzecz Sztuki Współczesnej, III Biennale Form Malarskich w Toruniu (wyróżnienie). Stypendystka Ministerstwa Kultury i Sztuki w 1999 r. Mieszka i pracuje we Wrocławiu, ostatnio koncentruje się głównie na malarstwie.

Cena wylicytowana: 600
Absolwentka Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, dyplom w pracowni prof. Wandy Gołkowskiej w 1992 roku.