4 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)

20 maja 2010, godz. 19:00

Bartek Jarmoliński
(ur. 1975, Łódź)

Sweet heart, 2007 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm

sygn. i dat. l.d.: 'B. JARMOLIŃSKI 2007'

Ukończył ASP w Łodzi, dyplom w pracowni intermedia i pracowni rysunku Romany Hałat w 2001 r. Jego prace prezentowane były na ogólnopolskich wystawach malarstwa, Bielska Jesień 2007, Jesienne konfrontacje 2007, sztuka po godzinach 2008/9, sexhibicja 2008, Aspekty polska-poland 2008,Transart 2009. Zajmuje się malarstwem, video, obiektem. Przez biel i centralną kompozycję prace Jarmolińskiego plasują się na pograniczu realności i transcendencji. Najnowszy projekt POProgram 2009 - dotyka kreowania osoby – która staje się produktem stworzonym dla potrzeb kultury masowej.

Cena wylicytowana: 1 100