Sztuka Krytyczna. Nowe Pokolenie po 1989 (wyniki)

14 listopada 2019, godz. 20:00
221

Anna Niesterowicz
(ur. 1974, Warszawa)

Tak jak u sióstr, ale inaczej, 2005 r.

flamaster/papier, 20 x 28 cm

sygnowany i datowany na odwrociu: ‘ANNA NIESTEROWICZ 2005’

Cena wylicytowana: 2 000
Estymacja: 2 000 - 4 000
Mieszka i pracuje. W latach 1995-2000 studiowała na Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Rzeźby. W 2003 otrzymała stypendium Polskiej Fundacji Kultury, zaś w 2001 - iaab w Szwajcarii. Tworzy filmy wideo, rysunki, obiekty, instalacje, ilustracje dla prasy. Pisze teksty - publikowała w "Czereji", katalogach wystaw.

ID: 78777