Artyści dla Wiesia. Aukcja charytatywna (wyniki)

6 listopada 2019, godz. 19:00

Joanna Krzysztoń
(ur. 1954)

Bez tytułu

akryl/płótno naklejone na płytę, 40 x 40 cm

sygnowany i datowany na odwrociu: 'J.KRZYSZTOŃ 2010'

Cena wylicytowana: 500
Dyplom z wyróżnieniem w roku 1978 na Wydziale Malarstwa ASP w Warszawie ( prac. Prof. J. Tarasina). W latach 1978-1981 była członkiem eksperymentalnego warszawskiego teatru ,,Akademia Ruchu”. Od 1995 roku współpracowała jako stylistka z różnymi pismami poświęconymi urządzaniu wnętrz. W roku 2007 otrzymała stypendium Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Współprowadzi galerię 2b+r na ul. Bukowińskiej 22 w Warszawie. Uprawia malarstwo oraz jego formy multimedialne. Jest autorką ponad 20 wystaw indywidualnych. Brała udział w kilkudziesięciu wystawach zbiorowych w kraju i zagranicą.

ID: 78116